«Донбасенерго» — річний звіт за 2018 рік

КЛІЄНТ
«Донбасенерго»
РІК
2019
МЕНЕДЖЕР ПРОЄКТУ
Катерина Водолажська
АРТ-ДИРЕКТОР
Ольга Сакун
ДИЗАЙНЕРИ
Ольга Сакун, Богдан Кущ, Яна Полубінська

Для клієнта виконано:

дизайн, верстка

Представляємо щорічне іміджеве видання Публічного акціонерного товариства «Донбасенерго» — річний звіт за 2018 рік.

Мета видання — докладно розповісти про результати діяльності компанії та перспективи її подальшого розвитку. У річному звіті особливу увагу приділено значущій виробничій та фінансово-економічній інформації, питанням соціальної відповідальності.
читати більше

В ідею дизайну річного звіту покладені знамениті картини Піта Мондріана, виконані в одній з різновидів абстрактного живопису – неопластицизмі. За словами творців даного напрямку в мистецтві, в строго врівноважених комбінаціях великих прямокутних фігур, чітко розділених перпендикулярними лініями і забарвлених в локальні кольори основного спектру, відбивається прагнення до «універсальної гармонії».

Як Мондріан в своїй творчості прагнув досягти універсальної гармонії, так і компанія «Донбасенерго», представляючи результати своєї операційної, фінансово-господарської та соціальної діяльності, прагне показати їх відкрито і доступно для розуміння кожного. Філософія цього об’єднання складається з поєднання мистецтва і реальності.

Основним завданням розвитку ПАТ «Донбасенерго» є побудова корпоративної, соціально відповідальної компанії, яка піклується про здоров’я, безпеку, благополуччя і розвиток персоналу, чисто і відкрито взаємодіє з постачальниками та підрядниками, раціонально використовує і зберігає природні ресурси, розвиває регіони присутності. Завдання мистецтва – відображаючи навколишній світ, надихати на розвиток і заряджати позитивною енергією для майбутніх звершень. Подання бізнесу через art – основний тренд комунікацій 2019 року.

Річний звіт ПАТ «Донбасенерго» це прагматичний масив інформації, з’єднаний універсальною мовою мистецтва, зрозумілий кожному і подаючий свою творчу енергію. У нас і у мистецтва одна мета – генерувати на благо і розвиток.